LOT 237
SOLD €320,00

Stijn Streuvels

Reinaert de Vos naar verschillende uitgaven van het Middeleeuwsche epos herwrocht. Ills. B.W. Wierink. L.J. Veen, Amsterdam, 1910. 184 p. With 16 lithographs by Wierink. Folio, on Van Gelder in edition of 300 copies. This is no. 252.

Endpapers loose, else clean copy with (mild) foxing as always. Bookplate of Albert Hahn.