G.C.E. Crone - Nederlandsche Jachten
This item contains no English description.
See the Dutch description: G.C.E. Crone, Nederlandsche Jachten, Binnenschepen, Visschersvaartuigen en Daarmee Verwante Kleine Zeeschepen, 1650-1900. Swets & Zeitlinger, Amsterdam, 1926. Hardcover, 309, [ca. 66] p. Met 85 afbeeldingen op 77 platen van scheepsmodellen, schepen en scheepsversiering.
Incl. een verkorte vertaling in het Engels. Zeer lichte roestvlekjes, verder mooi exemplaar.