Verzameling van vroedkundige gevallen en waarneemingen
This item contains no English description.
See the Dutch description: William Smellie, Medicinae Doctor (..) in 't Hollandsch gebragt door Matthys van der Haage, Heel- en vroedmeester te Amsterdam. Jan Morterre, Amsterdam, 1764. (XII), 262 p. In oorspr. pap. bnd. band wat sleets en aangetast aan randen, inhoud goed.
*Over het wel maar vooral het wee van bevallen in de 18e eeuw.