LOT 17
SOLD €60,00

De Spreeuw en de Musch. Een Boek voor een Kind dat al Leest

This item contains no English description. See the Dutch description: W. Haanstra, L. Hardenberg, Leiden, geen datum (ong. 1890). 20 gelithografeerde p. (enkelzijdig bedrukt), illustr. door Jan Hingman, orig. gelithografeerde kart. band met linnen rug, 4to.

Schutbladen vernieuwd. Band licht vlekkig, toch mooi exemplaar.