De Volksmenner. Proeve van physiologisch-humoristische soortbeschrijving
This item contains no English description.
See the Dutch description: G.J.A. Beijerinck, Amsterdam, 1844, VIII,105,(6) p., met "Houtsneê-Vignetten", orig. kart. omslag.
Rug beschadigd. Citaat: "Physiologie is geheel iets anders dan laster; zij mag geen Chronique scandaleuse worden, zich niet tot cancans verlagen, neen! zij is veeleer de kennis van de dierlijke huishouding (...)".