LOT 42
SOLD €70,00

Hortense Dorlaz. Een verhaal uit de dagen der Fransche Omwenteling

In het laatst der XVIIIe eeuw. Mevr. C. Th. Woillez. Antwerp, L. van Dieren, 1853. With 4 chromolithographs by Engelmann & Graf [and probably issued by Lutkie and Cranenburg at Den Bosch in a collaborative effort, see front board] + Nuttige Tijdkorting (from Tijdschrift Philarete). Amsterdam, J. v.d. Beek, 1841. With 3 handcoloured engravings + De Kinderkring. Karel Blumauer. Gorkum, J. Noorduyn, [1833]. With handcoloured frontispiece and another 3 handcoloured engravings + De kleine Marskramer. Een verhaal uit de oorkonden van Den Huize Arkel. Amsterdam, Ten Brink & De Vries, 1842. With an illus. frontispiece by D. Sluyter after H. Oosterhuis and another 2 engravings + Tafereelen uit het leven of leerrijke verhalen. G.H. van Lingen. Tiel, J.A. Faasen, 1853. With a colour lithograph by C.W. Mieling.

(total 5)