LOT 515
SOLD €130,00

[Oudewater] Het Beleg en de Moord van Oudewater in 1575

J. van de Capelle. [2 parts in one vol.]. Amsterdam, G. Portielje, 1846. Halfleather, title on spine in gilt stamping, 2x lithographed title with illustration, 255 and 229 pp. Front board tender + Oudewater en Omtrek, geologisch, mythologisch en geschiedkundig geschetst. W.C. van Zijll, Jz. Oudewater, W.C. van Zijll, Jz., 1861, halfleather, title with label on spine, lith. frontispiece, title, VI,XXXII,536 pp. + Schets der Staatkundige en Kerkelijke Geschiedenis (...) Stad Oudewater. A.C. van Aelst. Gouda, Edauw & Johanissen, 1893. 594,(2) pp. - and another 8 brochures related to Oudewater.

(total 11)