LOT 74
SOLD €90,00

Lot with 5: Jan Schenkman. Pierrot's Leven en bedrijf voor de Jeugd

J.W.A. Hilverdink, Theodor Bom, 1st ed., 1862. 20 pp. Finely illustrated edition. Halfcloth. Corners sl. bumped, fairly good copy + Asschepoester. Een sprookje uit de oude doos. Op rijm gebragt door J.P. Heije. Vert. Henriette Heinze-Berg. Ets-Photogrammen door Hein J. Burgers. Photo-lithographie A. Kroon. Amsterdam, J.H. & G. van Heteren, c. 1855 - and 3 more.

(total 5)