Placaat Behelzende een Regelement op de Keur der Springhengsten, en Instructie voor den Keurmeester.
Leeuwarden, 1772, 16 p., contemporary paper cover, small 4to.
Apparently, Frisians were worried about the level of their jumpers, which resulted in the writing of this book: "Dat de keurmeester zal gehouden zyn/ de Springhengsten over de geheele Provincie te visiteeren/ examineeren en keuren volgens het Regelement op de Springhengsten/ gearresteerd in de Statuten van Vriesland het 4de Boek Tit. 17, luidende aldus:".