LOT 567
SOLD €100,00

[Pamphlets. Haarlem] Fourteen pamphlets: (1-11) Maandelijkse naam-lyst van alle de overledene menschen,

zo onder- als booven de twaalf-jaaren, met derzelver ouderdom, dagen, woonplaatsen, en waar dezelve zyn gestorven en begraaven (...). Waar agter gevoegd is een lyst, van alle de huysen, obligatien en andere vaste goederen welke binnen Haarlem in publiecque veilinge zyn verkocht, met de prysen (...). No. 1, and 2-12, Jan. and March-Dec. 1813. Haarlem, Met and Meylink, 1813, 11 (of 12) vols., 8 p. each, contemp. threadbound wr., sm. 4to.

Lacks number 2 (February). Part 12 wrappers loose in 2 parts and backwr. frayed; wrappers of the other parts worn/ splitting on spine. All parts w. tax stamps. (12) Het eigendoms-recht der stad Haarlem, op de zogenaamde geestelijke goederen, voor ruim twee eeuwen aan haar afgestaan; schoon thans gereclameerd wordende door die van het voormaalig bevoorrecht kerkgenootschap (...). Ibid., A. Loosjes, 1800, (2),38 p., contemp. wr., narrow 8vo (sm defects). W. the blindstamp of the author C. van Steijnen (Overveen) in frontwr. And 2 others concerning Haarlem (1618 and 1630). (total 14)