LOT 2235
SOLD €110,00

[Fascism] Seven publications on or by Arnold Meijer: (1) Alles voor het Vaderland

Oisterwijk, De Veste, 1964. 1st ed. Loosening, upper spine dam. (2) Terug uit de gevangenis... Gedachten over: Huisgezin en ras/ Gezag en vrijheid/ Kapitaalophoping en bezitloosheid/ Buitenlandsche politiek. Den Haag, De Veste, ca. 1941. Speech from 1938. (3) Tusschen leeuw en adelaar. Een vergroot Nederland de wacht van Europa. Oisterwijk, 1945. -and 4 more by or on Meijer. Added: 10 booklets and leaflets regarding de Vlaamse Beweging, 1915-33.

(total 17)