LOT 700
SOLD €90,00

Invitations, brochures and prijscouranten from Amsterdam

Ca. 1860-1920. Incl. a.o.: (1) Paleis voor Volksvlijt te Amsterdam. Programma van de feestelijke opening en van het Muziekfeest, op dinsdag, den 16den augustus 1864. Amst., J.H. & G. van Heteren. 6 p. (2) Program and invitation for the "Feestavond M.T.S. Amsterdam Bellevue 20 oct. 1878-1928". (3) Noorda's Wildhandel. 2 prijscouranten, ca. 1920. (4) Program and invitations for Bal-Masqué Vereeniging Limburgia at the Concertgebouw, 29 februari 1892. (5) Catalogus eener fraaie collectie Schilderijen, teekeningen, aquarellen, prenten, photo-en lithographiën, enz. Verkooping op dinsdag 18 maart 1884. Amst., H.G. Bom, 1884. -and approx. 25 more.

(total approx. 30)