Atlas van Nederlandsch Oost-Indië,
bij het Topografisch Bureau te Batavia samengesteld in de jaren 1897-1904 (omgewerkte uitgave van den atlas van J.W. Stemfoort en J.J. ten Siethoff), bij de Topografische Inrichting te 's Gravenhage geproduceerd in de jaren 1898-1907 onder leiding van den directeur C.A. Eckstein. Den Haag, Departement van Koloniën, 1898-1907, with double page lithographic title/table of contents and 24 chromolithographic maps on 16 double page sheets, original half-linen, large folio (66 x 47 cm.).
The inside in good condition, binding repaired on the spine and outer corners, marks of usage. Large sized rare atlas with highly detailed maps.