LOT 22
SOLD €140,00

Sinterklaas

Children's songs by J.P. Heye. Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, 1874. 80 p. with 6 full-p. lithogr. songs such as "Voor de Smidse", "Sneeuwballen" and "Sint-Nicolaas" (zie de maan schijnt door de boomen). + Sinterklaas Kapoentje. Folio, stapled, with ills. Willy Schemerlé, 8 p. + De Zak van Sinterklaas, songs Joh. Veeken Bakker, pictures Hermien Yzerman. De Boekerij, Baarn, 32 p. - and 1 other.

(total 4)