LOT 257
SOLD €160,00

Gemengelde Parnas-loof

-bestaande in verscheidene soort van gedichten, Zo ernstige als Spot-dichten, tweede dr. Vermeerdert met den Oorlog der Philisophen. Amsterdam, Johannes van Leeuwen, 1716. (8),416,(16),(6),76p. 8vo. Vellum.

With folding print of the "Algemene Afbeelding van het Groot Koningryk Poezy. Met alle deszelfs onder Korigheden". Depicting hamlets such as Klinkdicht, de Woestyne der goede zinnen, de Woestyn van War-reeden and de Spitzen der Hoogstrevende Gedagten.