450-592 Strips en striporiginelen

veiling / 30 maart 2009
kavel: 561
Douwe Dabbert ingekleurde blauwdruk II
-Voor Donald Duck nr 49, 1989. Pag. 33. Uit: Het bedrog van Balthazar.-

verkocht € 60.00
kavel: 562
Dick Matena: Originele erotische aquarel
-`De voorproever`. 23 x 17 cm. Gesigneerd.-

verkocht € 160.00
kavel: 563
Edgar. P. Jacobs: Blake and Mortimer, Het Gele Teken
-Lombard Collectie, Brussel, 1956. Hc, orig. linnen rug, 68 pag. -

verkocht € 180.00
kavel: 564
Willy Vandersteen: De avonturen van Piwo het houten paard, Piwo bij de Zoeloes
-Ons Volk, Antwerpen, 1946. Geniet, 28 pag. Zwart-wit verhaal.-
€ 200 - € 300
kavel: 565
Kresse: originele potloodtekening
-14 x 8 cm. Gepubliceerd in `Het Geheim van de maanvallei`,Tom Poes Weekblad, 1947. -

verkocht € 250.00
kavel: 566
Jean Dulieu: Paulus de Boskabouter Camelotje
-Dunhouten camelotje met afbeelding Paulus met een vlieger. Gestempeld Jean Dulieu, Soest-Holland. 45 x 30,4 cm.-
€ 125 - € 250
kavel: 567
Piet Wijn, originele pagina Puk en Poppedijn
-32 x 27,5 cm. Full-colour pagina uit wat algemeen bekend staat als het beste werk van Piet Wijn. -
€ 1050 - € 1650
kavel: 568
Marten Toonder: Originele strook Panda
-Engelse strook `Mr Tutbell tries to explain his intricate position....` 10,5 x 31 cm. Tekenaar Harry Hargreaves, ca. 1953. -

verkocht € 750.00
kavel: 569
Jije: Baden Powell
-Dupuis, 1950. Hc, linnen rug. 96 Pag.-

verkocht € 40.00
kavel: 570
Tom Poes ronde hanglamp
-Uitgave onbekend, 16,5 x 38 cm. 1959. Lamp bestaat uit twee in elkaar vallende ringen, met fineer afgezet. Met op de buitenste ring diverse figuren uit de verhalen van Tom Poes. -

verkocht € 250.00