450-592 Strips en striporiginelen

veiling / 30 maart 2009
kavel: 460
Jean Dulieu: Origineel aquarel Paulus en de eikelmannetjes
-Niet gepubliceerd aquarel, 16,5 x 15 cm. -
€ 700 - € 1200
kavel: 461
Toonder: Originele pagina Olle Kapoen
- Pagina uit Olle Kapoen en Prins Poespas, gepubliceerd in Donald Duck 48, 1958.-
€ 150 - € 250
kavel: 462
Toonder: Vroege originele strook Tom Poes
- Voor de Engelse markt, ca. 1948.-

verkocht € 820.00
kavel: 463
Pieter Kuhn/Dick Matena: originele uitgewerkte schets Kapitein Rob.
- Het wrak van de Tramontana. Voorzijde van deel 69a. Gesigneerd Matena.-
€ 150 - € 250
kavel: 464
Pieter Kuhn/Dick Matena: originele uitgewerkte schets Kapitein Rob II.
-De Citadel van Cuentomala. Originele uitgewerkte schets kapitein Rob, met signatuur Dick Matena.-
€ 150 - € 250
kavel: 465
Pieter Kuhn/Dick Matena: originele uitgewerkte schets Kapitein Rob III.
-De onberaden Weddenschap. Originele uitgewerkte schets Kapitein Rob. Met signatuur Dick Matena.-
€ 150 - € 250
kavel: 466
Toonder: Tom Poes puzzel 1946.
-Zeldzame puzzel Tom Poes en Heer Walrus in een zeilboot op zee, uitgave Rens, zonder opdruk.-

verkocht € 390.00
kavel: 467
Toonder: plaatjesalbum SV de Volharding: Panda en de Meesterkruidenier
-Zeldzaam album. -

verkocht € 240.00
kavel: 468
Toonder: Originele pagina Tom poes en de beker van Onk
-Volledige pagina (4 stroken) Publicatie: Donald Duck, 1959.-

verkocht € 720.00
kavel: 469
Denauw/ Dufaux: Originele Pagina Jessica Blandy
- Inkt, met Franse tekst, (1993) 37 x 28,5 cm.-
€ 140 - € 200