450-592 Strips en striporiginelen

veiling / 30 maart 2009
kavel: 531
Jean Dulieu: Paulus de Boskabouter tweede en derde deeltje
-Arbeiderspers, 1947 en 1948. Oblong, geniet. Met titels `Avonturen met den veldkabouter Pieter`en `Van kippen, een boot en een voorgevoel`. -

verkocht € 40.00
kavel: 532
Lot met 6 erotische litho`s van o.a. Don Lawrence, Martin Lodewijk
-+ Dick Matena, Marschall, Gillon en Bernet. Meest gesigneerd, allen genummerd in kleine oplage. 29,5 x 21 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 533
Erotische strips & curiosa: Varenne, Ersatz Cythere
-Opbergdoosje met 11 kaarten met erotische voorstellingen + Manara, map met 14 ansichten en 7 andere.-
€ 25 - € 50
kavel: 534
Walt Disney, Dombo in het circus
-Geillustreerde Pers 1953. 32 pag. Geniet. Voor abonnees van Donald Duck mocht het boekje 15 cent goedkoper. -

verkocht € 20.00
kavel: 535
Tales from the cript. Box 1-5
-Publ. Russ Cochran, West Plains Missouri, 1979. Complete set.-

verkocht € 80.00
kavel: 536
Bulletje en Boonestaak, complete reeks in 12 delen 1926-1935
-Ontwikkeling-Arbeiderspers, Amsterdam. (Matla 1998, 116: 3.1-3.12) Klein folio, hardcover. In zeldzaam goede staat.-

verkocht € 320.00
kavel: 537
Tom Poes en de Meesterschilder
-D.A.V.I.D., Amsterdam, 1946. Serie 2 nr. 2. Geniet, met zwart-wit verhalen in krantenstrip formaat. -

verkocht € 25.00
kavel: 538
Jean Giraud: Blueberrys, map met 16 prenten, genumm., met sign.
-+ Portfolio Hermann, Landschappen. Map bedoeld voor boekhandelaren, met bijgevoegd een gelith. plaquette. en 3 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 539
Suske en Wiske Fryske Edysje: De Pompesetters
-Willy Vandersteen, Oerzet troch Reitze J. Jonkman. BV Friese Pers/Standaard uitgeverij, nr. 176A, 1979. Uitgave bestemd voor scholen, oplage 500 exemplaren. -
€ 40 - € 80
kavel: 540
Wandkleed Paulus de Boskabouter ca. 1955
-Origineel wandkleed, uitgave onbekend, 55 x 81 cm. Met alle bekende figuren uit de Paulus verhalen.-

verkocht € 30.00