veiling / 13 november 2012 / 500-532 Literatuur
[505] [506] [507] [508] [509]
kavel: 507 € 200 - € 400

[The Golden Cockerel Press] Robert Herrick

One Hundred and Eleven Poems. Ed. W. Russel Flint. London, The Golden Cockerel Press, 1955. 127 p. Ills. William Russell Flint, gedrukt in 550 genummerde exempl. (105), orig. verguld marokijn, 4to.
Een van de 105 luxe exemplaren, gebonden door S&S London in "white alum-tanned sheepskin", gesigneerd door de kunstenaar en vergezeld van 5 (van 8) extra platen in een enveloppe. Ex libris aan binnenzijde band.