veiling / 13 november 2012 / 500-532 Literatuur
[522] [523] [524] [525] [526]
kavel: 524 verkocht € 100.00

Ik Jan Cremer. Jubileumeditie. 20 April 2000

Amst., De Bezige Bij, 2000. Gesigneerd boek met zilveren stofomslag, CD en gesign. zeefdruk van Jan Cremer, gedrukt in 250 genummerde exemplaren, orig. linnen doos.