veiling / 13 november 2012 / 500-532 Literatuur
[528] [529] [530] [531] [532]
kavel: 530 verkocht € 140.00

Mijn liefde voor Multatuli.

Door Jan Wolkers. Leeuwarden, De Tille, 1987, 16 bladen, eenzijdig bedrukt, uitgegeven in 250 genummerde en gesigneerde exemplaren, los in orig. portfolio, quarto. + Lees wat er staat. Simon Vinkenoog en vrienden. Amst., Western Market Art Press, 1988, (2),74,(2) pag., uitgegeven in 360 genummerde exemplaren (300), orig. kart. omslag, quarto. + Zelfportret van een ander (...). Selbstbildnis eines Anderen (...). Münster, Kleinheinrich, 1993, ongepagineerd, illustraties Max Neumann, orig. kart. omslag, quarto. + 3 anderen door Gerard Reve, Lucebert en Anne Ridler.
(totaal 6)