Als 't regent en sneeuwt.
Versjes en Prentjes. Geteekend door Gertrud Caspari. 2nd ed., Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, ca. 1905. Oblong, bound. Loose in boards, name on endpaper. + Reintje van der Schalk. Markies van Eierstruiven. Grootmeester van het kippenhok en Vrijheer van de Druiven. Rotterdam, D. Bolle. 7th Improved Edition. Oblong half cloth. 29 p. with 16 lithographed plates. Ca. 1910 - and 1 other.
(total 3)