570-699 Varia II

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 686
[Klassieken] Les Harangues de Démosthene
-Texte Grec, avec un commentaire critique et explicatif (...) par Henri Weil, Paris, Hachette, 1881, samengevoegd met: Les Plaidoyers Politiques de Démosthene, premiere série, 1883 en deuxieme série, 1886 -
€ 200 - € 400
kavel: 687
Recherches sur la nature et les causes de la richesse des nations
-Traduction nouvelle (..) par Germain Garnier, Paris, H. Agasse, 1802, 5 delen. 8vo., half-leer, ruggen verguld met rode titellabels en met het gegraveerde portret van de auteur door B.L.Prevost. (4),CXXVII,368,(1),(4),393,(1),(4),564,(1),(4),556,(1),(4),588,(1) pp., watervlekken, sommige pagina's verkeerd gebonden, ruggen en platten geschaafd, compleet met de errata-bladen.-
€ 100 - € 200
kavel: 688
[Detective en spanning]
-- J. Chr. Tetenburg - Het raadsel van de sterrenwacht. Oorspronkelijke recherche-roman in dossier-vorm. Utrecht, Uitgevers-mij W. de Haan nv. ca. 1936. 192 pp (ongepagineerd). Gebonden met lint. 30 x 22 cm. + Dennis Wheatley - Murder of Miami. London, Hutchinson & Co, 1936. Ongepagineerd, gebonden met lint. Omslag verkleurd + G. Aimard, Sacramenta + De rastreador + De hand Gods +en 2 andere. Antwerpen, Patria, ca 1900. Allen 24 pp. geniet met papieren omslag - en 3 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 689
[Jacht] Volledige Jagerschool of Kort Begrip der Geheele Jagt
-Een hand- en Leerboek in Alphabetische orde voor Jagers, Vogelaars, Landbouwkundigen en liefhebbers van de Natuurlijke Historie. Naar het Hoogduitsch van Christiaan Friedrich Gottlieb Thon door D. Bomhoff, Hz, Arnhem, J.G. Meijer, 1835. 588 (2) pp. En twee uitslaanbare platen waarop 25 figuren. -

verkocht € 170.00
kavel: 690
[Genealogie]. Ommelander geslachten. Het nageslacht van Jacob Sijbolts Landbouwer te Warffum en Geertruid Cornelis'.
-Door K.J. Ritzema van Ikema. Rasquert, eigen beheer, 1958-1961, 2de uitgebr. ed., 3 delen, platen, orig. unif. verguld linnen, quarto.-

verkocht € 220.00
kavel: 691
[Dissertatie] Specimen Historico-Juridicum Inaugurale de
-Juribus quae parentibus competunt circa bona liberorum minorum (...) Cornelii Pruys van der Hoeven, Den Haag en Amsterdam, Gebr. Van Cleef, 1839-

verkocht € 60.00
kavel: 692
Solomon's Temple, including the Tabernacle, First Temple,
-House of the King, or house of the forest of Lebanon (...) with twenty-one plates by T.O. Paine, Boston, H.H. and T.W. Carter, 1870-

verkocht € 90.00
kavel: 693
Typografie
-Alphabet-Constructies voor Schriftlithografie. J. Liger, Amsterdamsche Grafische School, 1934. 57 pp. + Monumenta Xylographica et Typographica. The Cradle of Printing Part II. H.P. Kraus, New York, 1964. 168 pp. Oplage 1200 ex. Linnen geb. + The Bowater Papers, 1-4 1958 en 7 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 694
Hearst Egyptian Expedition. A Provincial cemetery of the Pyramid Age.
-Naga-Ed-Der. George A. Reisner. University of California Press, Egyptian archaeology, vol. VI, Berkeley and Los Angeles, 1932. XIII, 386 + 56 platen en 4 uitslaande figuren. In linnen gebonden. Lichte slijtage aan rug en platten.-
€ 65 - € 110
kavel: 695
Handboek van den Nederlandschen Adel
-Door L.A. van Weleveld, [Den Haag, H.C. Susan C. Hz.], 1848-
€ 50 - € 100