570-699 Varia II

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 624
[Indonesië]. Zwerftocht door Timor en onderhoorigheden.
-Door W.O.J. Nieuwenkamp. Amst., Uitg. Maatsch. Elsevier, 1925, 175,(1) p., illustr. en decoratie door de auteur, orig. linnen band met gouden decoratie, folio.-

verkocht € 50.00
kavel: 625
[H.N. Werkman] Het boek van Trijntje Soldaats/ Het boek van Minne Koning
-Door E.J. Huizenga-Onnekes. Gron., P. Noordhoff, 1928/ 1930, 1ste ed., 2 delen, (4),75,(2)/ (4),115,(4) p., houtsneden J. Dijkstra, gedrukt door H.N. Werkman, orig. unif. omslag, quarto.-

verkocht € 70.00
kavel: 626
Album des Families Lou et Bovy
-Familie fotoalbum ca. 1900-1927, met familiefoto's van de familie Lou - Bovy. 13 bladen met gedrukte foto's in sepia, met titels in Frans, Engels, Duits, met tussenbladen van vloeipapier. Op binnenkant kaft een geplakte handgeschreven kaart van Pierre-Célestin Lou naast een gedrukte tekst in Chinese karakters, gedateerd 1933. Album in oblong formaat.-

verkocht € 260.00
kavel: 627
[Pop-up] Le Mécanicien Moderne
--Par un Comité d'Ingénieurs spécialistes, Parijs, 4e editie, ca. 1900, 2 delen. Met beschrijvingen en talrijke afbeeldingen in zwart-wit tussen de tekst in Frans en 10 uitvouwbare platen in kleur. Beschrijvingen van o.a. een automobiel, stoommachine, dynamo etc. Compleet in twee delen, 232 en 243 pp. Linnen gebonden. -

verkocht € 200.00
kavel: 628
[Fauna] Genera Avium, 1905 - 1914
-ed. by P. Wytsman met artikelen van de hand van o.a. Sclater, Bowdler Sharpe, Ogilvie-Grant, Hartert, Hellmayr, Salvadori etc. -

verkocht € 200.00
kavel: 629
[Azie] Papieren Kimono. Singapore, ca. 1930
-kimono met een lengte van 120 cm., de binnenzijde is gevoerd met ongekleurd papier en de buitenzijde is van glanzend, paars-rood papier met bloemmotief; op de voor- en achterzijde op de bandhoogte is een extra uitgeknipte figuratie in goud-papier op een rood papieren vlak opgeplakt, 20x20 cm., aan de voorzijde met een kleine beschadiging, aan de achterzijde is deze figuratie perfect bewaard gebleven. -

verkocht € 100.00
kavel: 630
[Erotica] Garnizoens-minnarijen
-Door Henry de Cluny Luitenant bij de Dragonders van den Hertog de Chartres. Rotterdam, Artistiek-Bureau, 1888, 89 [=93] p., orig. omslag.-

verkocht € 420.00
kavel: 631
[Maastricht] Gids van Maastricht en beschrijving van de voornaamste kerken en andere gebouwen aldaar
-Door A.J. Flament. Maastricht, Vereeniging tot Bevordering van het Vreemdelingenverkeer, ca. 1895, 80 p., 12 fotogravures op dik papier, veel advertenties, orig. linnen band, oblong quarto.-

verkocht € 70.00
kavel: 632
[Mode]
-4 Originele pagina's met modetekeningen in Oost-Indisch inkt en gemengde techniek. Gemaakt voor tijdschriften, ca. 1935. Afm. 31 x 22 cm en 41,5 x 30 cm.-
€ 60 - € 90
kavel: 633
[Mode]
-4 Originele pagina's met modetekeningen in gemengde techniek. Gemaakt voor Nederlandse tijdschriften, ca. 1935. Afm. ca. 35 x 25 cm -
€ 60 - € 90