570-699 Varia II

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 644
[Boekband] Napoleon, Paris, Bureaux de la vie contemporaine, 1894
-Geillustreerde boekband door Méheut Fils, leren band in groen en beige met rood- en goudopdruk en centraal een blindstempel in goudopdruk met het keizerlijk wapen van Napoleon, de binnenzijde van voor- en achterplat in zwart-leren bordure met bladmotief en de schutbladen in zijde, purperkleurig.-

verkocht € 190.00
kavel: 645
[Boekband] Banque Nationale, Rapport de 1880 (en) 1881
-Geïllustreerde boekbanden in rood marokijn, het voorplat met figuratie en titel in goudopdruk; het achterplat met figuratie en gecentreerd het wapen van het Koninkrijk Belgie, de schutbladen van gemarmerd ivoorkleurig papier.-

verkocht € 130.00
kavel: 646
[Manuscript] Dagboek van Annie Drukker. 1907
-Dagboek van een jong meisje uit bourgeois-kringen in een zeer regelmatig handschrift (25 pp), de overige pagina's onbeschreven, los bijgevoegd 2 foto's waarvan een van een verlovingsdiner in een traditionele begin 20e eeuwse entourage, 3 brieven en een schoolrapport.-

verkocht € 80.00
kavel: 647
[Boekband] Immortellen. Leipzig, 1868
-Geïllustreerde boekband in rood marrokijn met titel in goudopdruk op voorplat en signatuur van de boekbinder: R. Gerhold., folio, schutbladen van gemarmerd ivoor-papier, dit gevlekt.-

verkocht € 130.00
kavel: 648
Das Theater
-Jahrgang VI, 1925. Illustrierte Halbmonatsschrift fuur theater und gesellschaft. Erich Köhrer. Heft 1-11. + 1926, eerste halve jaargang. 1-11. Beiden ingebonden in halflinnen band met gemarmerde platten. - en fraaie litho van een vrouw met duif. Ca. 1900. 50 x 36 cm. Twee scheurtjes in marge, verder in goede staat.-
€ 70 - € 120
kavel: 650
Scrapalbums
-Drie scrapalbums, 19e eeuw. 52 pp + 30 pp.(deels losbladig) + 49 pp. (album beschadigd, platten waterschade). -

verkocht € 150.00
kavel: 651
Naslag
-De Achttiende-eeuwse Haagse boekband in de Koninklijke Bibliotheek en het Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum. SDU, 1976. 497 pp. Linnen gebonden zonder s.o. + Grolier Bindings, bookbindings from the library of Jean Grolier. Alden Press, 1965. 75, a-k, cxxvii pp. - en 4 andere.-
€ 80 - € 120
kavel: 652
[Rusland]
-Reise über die Karte der Sowjetunion. N. Michailow en W. Pokschischewskij. Berlin, SWA-Verlag, 1947. 479 pp + Alltag im Sovjetstaat. H en E. Weichmann Berlin, Brückenverlag, 1931. 152 pp. In halflinnen gebonden met fotocollage voorplat - en 3 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 653
[Rusland]
-Reise-erinnerungen aus Sibirien von Prof. Christoph Hausteen. Leipzig, Expedition der Hausbibliothek, Carl B. Lorck, 1854. viii, 215 pp. In halflinnen. 8vo + La Sibérie et l'extreme-Nord Sovietique. Avec douze cartes et croquis. Charles Steber. Paris, Bibliotheque Geographique, Payot, 1936. 247, (8) pp. Gebrocheerd in ills. pap. band - en 2 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 654
[Rusland]
-Brochures. Lot van 9 brochures tussen 1920 en 1944. Lenin und Gandhi. Fülöp-Miller, Amalthea-verlag, 1927. Brochure 4 pp. + Weer terug uit de Sowjetunie. Ds. Boers, 39 pp. Uitgever onbekend, ca. 1935 + Lenin's Speech at the first session of the Second Congress of the Third International at the Uritsky Pace in Petrograd july 19th 1920. Publ. by the Executive Committee of the Communist International. Moscow, 1920. 20 pp. - en 6 andere.-

verkocht € 100.00