570-699 Varia II

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
kavel: 655
[Rusland]
-Voici l'U.R.S.S. Une Nouvelle Civilisation par Sidney et Beatrice Webb. Paris, Bureau d'editions, 1937. 48 pp. 8vo, geniete politieke brochure. + Voici l'U.R.S.S. Les Soviets C'est la Paix! par Henri le Brun. 64 pp. 8vo. geniet + La Russie au Travail. 265 photographies. Ernst Glaeser, F.C. Weiskopf. Berlin, Flammarion, 1931. viii, 188 pp. Omslag aan rug vernieuwd, laatste pagina wat smoezelig - en 1 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 656
[Rusland]
-Lot van 6 brochures mbt. Rusland. Wij Beschuldigen... Opbouw-reeks der Hollandsche post no 5., Soest, Zonneveld, ca. 1935. 20 pp. Anti-Rusland brochure + Eduard Herriot in het Wonderland of Rusland in vijf dagen. Brochure met karikaturen van het bezoek van Herriot aan Rusland. Geloof en Vrijheid, 1934. 32 pp. + Sept Années d'expériences Bolchévistes en Russie. Paris, 1924. 19 pp. geniete brochure tegen het bolsjewisme - en 3 andere.-

verkocht € 50.00
kavel: 657
Het Bolsjewisme en de Joden
-Wladimir Iwanof. 's-Gravenhage. N. Veenstra, 1919. 53 pp. -

verkocht € 60.00
kavel: 658
De Boekenwereld
-Tijdschrift voor boek & Prent. Stichting Matrijs, Utrecht. Jaargang 1 t/m 24. 1984-2009. Grotendeels complete run van dit tweemaandelijkse tijdschrift. -
€ 60 - € 100
kavel: 659
[Boekband] Ovide. Lettres d'Amoureuses. Les Héroïdes. Paris. 1914
-Geïllustreerde boekband van meesterbinder René Kieffer. Gesigneerd op binnenzijde voorplat. Prachtige bruin-marokijnen band met grove nerven en deze rijk gedecoreerd in blindstempel. Titel met goudopdruk op rug, binnenzijde voor- en achterplat met zijde bedrukt met klassieke voorstellingen en bladmotief. Genummerd exemplaar: 229 op velijnpapier Blanchet-Kléber.-

verkocht € 300.00
kavel: 660
[Boekband] Méditations Poétiques, A. de Lamartine, Paris. 1910
-Rood-marokijnen band, lijn-gekaderd met figuraties in goudopdruk, titel op rug in goudopdruk, gemarmerde schutbladen, genummerd exemplaar: 9 (van 100) met gravures van C. Coppier naar originelen van H. Guinier.-

verkocht € 100.00
kavel: 661
[Boekband] St. Mark's; or The Mayor's Chapel, Bristol, 1892
-Geïllustreerde boekband, zwart-marokijn met ornamenten in goudopdruk en rug met titel in goudopdruk, gesigneerd binnenzijde voorplat: L. Broca. Gemarmerde schutbladen. Genummerd exemplaar: 98 (van 200), geïllustreerd en tekst door W.R. Barker.-

verkocht € 200.00
kavel: 662
[Boekband] Commentaires sur les Mémoires de Fouché. 1900
-Rood-marokijnen boekband, uit de Napoleon collectie van Walter Hayes Burns. De platten in goudopdruk en met het Napoleon-embleem, de keizerlijke adelaar en een bij. De rug met titel, jaartal en dezelfde emblemen als voormeld in goudopdruk, gemarmerde schutbladen. 8vo., LVII,290 pp. Naar een manuscript van Clément Rochel door P. J. Proudhon, Paris, Paul Ollendorff, 1900.-

verkocht € 100.00
kavel: 663
[Boekband] Hoe behandelen wij onze paarden? 1902
-Groen-marokijnen band met titel in goudopdruk op voorplat en rug, achterplat met lijn-bordure in goudopdruk, schutbladen gemarmerd ivoor-papier. 8vo., 51 pp. tekst door W.L. van Warmelo, Arnhem, J. Heuvelink, 1902.-

verkocht € 90.00
kavel: 664
[Jacht] Achter de honden van de Koninklijke Veluwsche Jachtvereeniging (1901)
-Door W.L. Warmelo, 1e luitenant der rijdende artillerie; opgedragen aan Mr. S.J. Graaf van Limburg Stirum met een foto in stoomdruk van dezelfde voor de titel.-

verkocht € 80.00