100-120 Parafernalia en Ansichtkaarten

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[100 - 109] [110 - 119] [120 - 120]
kavel: 110
[Scheepvaart] Verzekerings Polissen
-Polis van de Heeren Lans & Co voor de opvarenden van de overtocht tussen Rotterdam en Batavia op de Christiaan Huijgens voor 2700 gulden. - en 6 andere soortgelijke 19e eeuwse polissen + 45 andere documenten, meest met betreking tot scheepvaart in de 19e eeuw.-

verkocht € 170.00
kavel: 111
Sluitzegels
-4 albumpjes met in totaal 93 sluitzegels, alle ingestoken. Meest Duits.-

verkocht € 65.00
kavel: 112
Sluitzegels
-Album met 367 sluitzegels. Alle ingestoken.-

verkocht € 130.00
kavel: 113
Ansichtkaarten Nederland
-190 diverse ansichten Nederland, meest gelopen en voor 1940 + 95 kaarten fantasie (idem).-

verkocht € 70.00
kavel: 114
[Politiek] Politieke pamfletten
-Lot met 52 politieke pamfletten tussen 1947 en 1953 van diverse landelijke partijen, oa. de PVDA, KVP, VVD, CPN, Partij voor Recht en Vrijheid. -

verkocht € 60.00
kavel: 115
Stereokaarten Frankrijk
-Lot met ca 250 stereokaarten m.b.t. Frankrijk. Diverse series en losse kaarten. Ca. 1885-1930.-

verkocht € 130.00
kavel: 116
Stereokaarten (trein)bruggen, Griekenland, Zwitserland en meer
-ca. 215 stereokaarten, meest ca. 1900-1915. -

verkocht € 100.00
kavel: 117
Stereokaarten
-Natural studies through the stereoscope. Cassette met 48 kaarten + ca. 200 overige stereokaarten, met uiteenlopende voorstellingen, waaronder erotisch getinte.-

verkocht € 140.00
kavel: 118
[Rusland] Aandelen en obligaties
-Lot van 10 aandelen/obligaties - en een lening met stempel Utrecht van een Russian 5 per cent loan for 1822, met stempels en signaturen. -

verkocht € 140.00
kavel: 119
't Nymeegse Raadsel
-D.J. Haspels, Nijmegen, ca. 1700. Raadsel met uytleggingh van de bovenstaande prent, Waar van 't Schildery hangt op 't Stadthuys te Nymegen. Binnenkader 19 x 25 cm. + Het Stadhuis, Nijmegen 1969. 48 pp. met afbeelding van de prent op voorzijde.-

verkocht € 160.00