veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 128-149 Handelscatalogi
[137] [138] [139] [140] [141]
kavel: 139 verkocht € 100.00

N.V. vh Kluppell & Ebeling, Arnhem. Lithographische Kunstinrichting. Steendrukkerij, boekdrukkerij, etikettenfabriek

-bekroond: tentoonstelling maatschappij van Nijverheid 1906. Uitgave tgv. het 12,5 jarig bestaan in 1916. Oblong, touwgebonden. 24 pp. Met lithografie van o.a.Talens, Batavier Lijn en Negertjes sigaren. Mooi exemplaar.