580-675 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 9 juni 2015
kavel: 601
A.M. Cassandre [1901-1968]
-Dubonnet. Papieren waaier, lengte 23 cm. Wat lichte aanslag, minimaal scheurtje r.b., redelijk goed ex. + kaartspel Dubonnet in orig. doosje + Carte Postale Dubonnet, lichte aanslag aan randen - en 2 andere-
€ 100 - € 150
kavel: 602
Verlag der Wiener Mode
-Wien, Leipzig, Berlin, Stutgart. ca. 1900. Monogram AK. Eenvoudige brochure, 24 pp. - toegevoegd ansichtkaart Henri Meunier, Vino Vwermouth Cinzano. Lith. G. de Rycker & Rendel, Bruxelles, ca. 1900. Aan achterzijde handschrift met paars potlood. Onderzijde kartelrandje.-
€ 60 - € 90
kavel: 603
Van Dongen (1877-1968)
-Le livre des Mille Nuits et une nuit. Traduction littérale et complete de J.C. Mardrus. Edition illustrée de quatre-vingts aquarelles par Van Dongen. Parijs, Fasquelle Gallimard, 1955. 24 x 19 cm. -

verkocht € 350.00
kavel: 604
Willy Sluiter (1873 - 1949)
-How to see Holland (official information office for tourists), folder met bandillustratie in kleur van Willy Sluiter. 80 pp., 19,5 x 13 cm. Met 6 andere losse illustraties van Willy Sluiter (zomerzegels 2x, bagageverzekering 2x en Zandbergen, opvoeding van weezen enz. 2x). Plus 4 bandillustraties van Piet van der Hem (1885 - 1961): Royal Holland Lloyd, to the Canary Islands + Madeira und Mittelmeer + Terwijl in oude burchten speellieden speelden + Crosieres). -
€ 60 - € 100
kavel: 605
Willy Sluiter (1873 - 1949)
-Illustraties van Willy Sluiter op verschillende folders en boekjes in zowel zwart-wit als kleur. Onder meer: Geïllustreerd dagboek van J.H. Speenhoff, Haarlem, 1927, 24 x 16 cm + Iets over Nederland voor Nederlanders en die Nederlandsch verstaan door Jan Feith 21 x 12 cm + Technisch tijdschrift voor automobielbestuurders motorrijders en motorbooteigenaars. Plus vijf andere. -

verkocht € 60.00
kavel: 606
Eugéne Grasset (1845-1917)
- Gelithografeerde Art Nouveau voor- en achterzijde van La Grande Dame, Revue de L' Élégance et des Arts, no 2, octobre 1894 door Eugène Grasset. In passe-partout. Prachtige goud-opgehoogde lithografie.-
€ 60 - € 120
kavel: 607
Kickhefer, J.P.L. (Hofer) Journalist en cartoonist (1907-1965)
-Kavel met ca. 90 litho's (voorn. in 2 formaten (15 x 12,5 en 24 x 19 cm) in zwart-wit door Hofer m.b.t. Nazi-Duitsland. Hofer is het pseudoniem van Jan Pieter Lodewijk Kickhefer die in de eerste oorlogsjaren werkzaam was bij het Bataviaasch Nieuwsblad en later in de oorlog werd geïnterneerd in Bandoeng en Tjimahi.-
€ 80 - € 160
kavel: 608
Aegypten in Bild und Wort
-Dargestellt von unseren ersten Künstleren, Georg Ebers. Erster (und) zweiter Band, Stuttgart und Leipzig, Eduard Hallbergher, 1879 en 1880. 2 delen, folio, uniform gebonden in sierbanden met titel in goudopdruk, XII,432 en VI,387 pp., compleet met talloze afbeeldingen binnen- en buiten de tekst en in beide delen een kaart achterin. Banden met gebruikssporen, intern zeer goed, rug deel 2 met klein defect.-

verkocht € 80.00
kavel: 609
Wendingen - 1921
-Deel 1/2, 3 en 4/5. Alle in luxe touwgebonden hardcover versie. Naam eerste bezitter op titelpagina rechtsboven, verder in zeer goede staat.-

verkocht € 110.00
kavel: 610
Wendingen - 1921
-Deel 6, 7/8, 9/10 en 12. Alle in luxe touwgebonden hardcover versie. Naam eerste bezitter op titelpagina rechtsboven, verder in zeer goede staat.-

verkocht € 170.00