580-675 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 9 juni 2015
kavel: 631
Wendingen - 1930
-Deel 9, 10 en 11/12. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. Touwgebonden. In vrijwel nieuwstaat.--

verkocht € 300.00
kavel: 632
Wendingen - 1931
-Deel 1 en 2. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. Touwgebonden. In vrijwel nieuwstaat.- -

verkocht € 180.00
kavel: 633
Wendingen - 1931
-Deel 3 en 4. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. Touwgebonden. In vrijwel nieuwstaat.--
€ 75 - € 150
kavel: 634
Wendingen - 1931
-Deel 5/6 en 6. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. Touwgebonden. In vrijwel nieuwstaat.--

verkocht € 220.00
kavel: 635
Wendingen - 1931
-Deel 7/8 en 9. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. Touwgebonden. In vrijwel nieuwstaat.--
€ 75 - € 150
kavel: 636
Wendingen - 1931
-Deel 10 en 11/12. Maandblad voor bouwen en sieren van Architectura et Amicitia. Touwgebonden. In vrijwel nieuwstaat.--
€ 75 - € 150
kavel: 639
Animals in Chinese Art.
-A collection of examples selected & described by H. d'Ardenne de Tizac with a preface by Roger Fry. London, Benn Brothers Ltd. 1923. Folio, linnen, titel op rug in goudopdruk, voorplat met centraal voorstelling van paard met goudopdruk. Gelimiteerde editie, 250 exemplaren op handgeschept papier, dit is nr. 200. (3),(2) pp. en compleet met 50 genummerde platen, waarvan sommige tipped-in, ex-libris op schutblad, band met gebruikssporen, verder goed.-

verkocht € 150.00
kavel: 640
Jac Jongert
-Theeverpakkingen van Nelle's gebroken thee. 5 klein formaat verpakkingen, ongebruikt, lengte 23 cm + 2 groot formaat verpakkingen; lengte 53 cm en lengte 49 cm. Jaren '30 + van Nelle's koffiesurrogaat: Pitto is best, kartonnen display, beschadigd aan linkerzijde, 1942 - en een verpakking hiervan - en 25 andere thee- en koffieverpakkingen uit die tijd, meest van Niemeyer, van Nelle en Douwe Egberts.-

verkocht € 130.00
kavel: 641
De Papiermolen
-Nr. 7 tm 13, 1935-1951. Enkele delen licht beschadigd (klein scheurtje in cover nrs. 7, 12 en 13. Voorts goed, met vele bijlages - toegevoegd ca. 70 ex. van Grafische Revue, Maandblad voor de Grafische vakken, ca. 1930-1934 - en Grafische Mededeelingen. -

verkocht € 130.00
kavel: 642
NEO Tabellarisch Register met verschuifbaar en uitklapbaar hoofd.
-Reclamefolder, ca. 1930, aan twee zijden bedrukt in oranje, blauw en zwart, voor het bedrijf DBR (De Beste registers) door een onbekende ontwerper, 21,5 x 27,5 cm. (uitgevouwen) (2 exemplaren in nieuwstaat). Met: NEO Tabellarisch Register. Vloeiblad, ca. 1930. éénzijdig bedrukt in dezelfde kleuren en van dezelfde ontwerper voor dezelfde firma, 14 x 23 cm (totaal 3).-
€ 70 - € 140