veiling / 9 juni 2015 / 250-272 Handelscatalogi en Bedrijfsjubileum uitgaves
[255] [256] [257] [258] [259]
kavel: 257 € 300 - € 500

[Wapens]Kuppelmayr, Waffen-Sammlung

Rudolph Luppelmayr, Waffen-Sammlung. München, Knorr & Hirth,1895. 79 pp. 30 platen in lichtdruk gescheiden door genummerde vloeibladen + fotogr. portret van Kuppelmayr op frontispiece. 42 x 33 cm.
Compleet met ingevulde prijslijst. Folio, halflinnen, licht sleets aan rug, enige gebruikssporen op platten.