veiling / 9 juni 2015 / 250-272 Handelscatalogi en Bedrijfsjubileum uitgaves
[257] [258] [259] [260] [261]
kavel: 259 verkocht € 100,00

Grolsch - displays jaren '50

"Bierkenners vragen Grolsch" Ontwerp reclame voor Grolsch bier. Uitvoering Schaefer Grafisch Bureau + Het goedgekeurde ontwerp. 37 x 44 cm. - toegevoegd: Waarom kunstdruk. 10e Papiermolen, GHB Holland, 1951 - en Smeets Weert Holland, "Niet -Maar" 97 x 136 cm. Reclamedrukwerk in orig. enveloppe, ontwerp Dick Elffers.
*Op het display-ontwerp Rita Schmidt, miss Holland 1956 en Schaeffer zelf. Grolsch was niet tevreden met het eerste ontwerp en vroeg om meer verhaal in de reclame. Schaeffer kwam daarop met het idee van de storing op tv waar de beide biergenieters maling aan hadden. Grolsch was tevreden en gunde het bureau een contract voor de eerstvolgende 5 jaar.