veiling / 10 juni 2015 / 1005-1199 Strips- en striporiginelen
[1098] [1099] [1100] [1101] [1102]
kavel: 1100 verkocht € 100.00

Milo Manara

Gulliveriana. Jef Meert, 1996. In luxe linnen, genummerd en voorzien van een door de auteur gesigneerde prent + een identitiek exemplaar zonder nummering en prent + Candid Camera, Loempia 1990. Luxe in linnen gebonden met opgeplakte voorplaat. Genummerd met door auteur gesign. prent 141/150 + Honingpotje, een avond alleen. Idem, 77/150 + De Zonnevogel. Luxe hc in vol linnen. Nr. 43/150. Zonder de gesigneerde prent - en 2 andere van Manara.
(totaal 8)