veiling / 10 juni 2015 / 1005-1199 Strips- en striporiginelen
[1118] [1119] [1120] [1121] [1122]
kavel: 1120 verkocht € 80.00

Milo Manara - Originele lithografie

"filmrolbezweerster", 169/200, gesigneerd, 54 x 71 cm + "De wachter", 19/300, gesigneerd. Beide ca. 1990. In goede staat.
(totaal 2)