veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1712] [1713] [1714] [1715] [1717]
kavel: 1714 verkocht € 200.00

Rie Cramer (1887-1977)

Aquarel. Dansend stel. 17,5 x 17,5 cm. Gesigneerd.
In passepartout.