veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1719] [1720] [1721] [1722] [1723]
kavel: 1721 verkocht € 220.00

Programmaboekjes Amsterdam 1898-1926

Lot met ca. 100 programmaboekjes, o.a. ontwerpen van Mommie Schwarz, Joan Collette, Rie Cramer, Albert Klyn e.a. Ook enkele briefjes als een dankbrief voor het meewerken aan de herdenking v/h 40-jarig bestaan van den Amsterdamschen Stadsschouwburg en een boekje voor dezelfde gelegenheid, gesigneerd door voorzitter, secretaris en burgemeester aan acteur Ben Groenier. Vrijwel alle vooroorlogs en Amsterdam.
In 2 mappen gestoken.