veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1731] [1732] [1733] [1734] [1736]
kavel: 1733 verkocht € 100.00

[Signatuur] Arthur Rubinstein, Nathan Milstein, Leonard Berstein

Drie gesigneerde foto's in lijst. Arthur Rubinstein, met opdracht aan William Van den Burg, Los Angeles, dec. 19, 1952. 23 x 19 cm. + Nathan Milstein. "To my dearest friend Anna", 1947. 19 x 24 cm. - en Leonard Bernstein. (Ongedateerd), 16 x 21 cm. Alle in lijst achter glas.
(totaal 3)