veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1746] [1747] [1749] [1750] [1751]
kavel: 1749 € 70 - € 140

[Handtekeningen. J. Massenet e.a.] Sapho. Pièce lyrique en cinq actes

D'après le roman de Alphonse Daudet (...). Musique de J. Massenet. Programmaboekje, Parijs, Heugel & Cie., 1897, (6) p., met fraaie ornamentele Art Nouveau randen, folio.
Met gesigneerde opdracht in pen op de keerzijde van de titel: "Á mon ami Deplaix très cordialement, Massenet 27 nov. '97." Ingeplakt in de "Partition chant et piano" van hetzelfde stuk, ibid., idem, 1897, (8),227 p. bladmuziek, oorspronkelijk omslag, folio (opnieuw in de band gezet met reparaties aan de rug).

Met Les Chevaliers de Tolède. Oprea Bouffe en un acte, paroles de Hyacinthe Kirsch, musique de Joseph Michel. Partition piano et chant. Liège, weduwe L. Muraille, z.d. (ca. 1872), 85 p. bladmuziek, contemporain goudgeletterd halfleer, 4to (binnenin wat roestvlekkig, band met schaafplekken en gestoten buitenhoeken). Met opdracht in pen op de titelpagina: "A monsieur Gambart Hommages des auteurs "le 26 Juillet 1879 [Gesigneerd:] H. Kirsch en Joseph Michel (Belgisch componist, pianist en dirigent).