veiling / 8 juni 2016. / 1700-1752 Dans, theater en film
[1749] [1750] [1751] [1752]
kavel: 1751 € 50 - € 100

Max Friedlaender (1852-1934). Lot van 6 brieven aan "sehr geehrter Herr [H.] Kolb",

gedateerd van 23 november 1922 tot 18 december 1923, bestaande uit 1 handgeschreven brief, 3 getypte brieven en 2 getypte kaarten, alle gesigneerd "Max Friendlaender" in pen.
Vriendelijke, persoonlijke brieven, waarin Kolb onder andere wordt bedankt voor de financiële steun voor jonge muzikanten. Met nog een kaartje van Alice Friedlaender met tevens een korte bijdrage van Max Friedlaender aan dezelfde. Zie over de beroemde musicoloog Max Friedlaender: https://en.wikipedia.org/wiki/Max_Friedlaender_%28musicologist%29.
(totaal 7)