930-949 WWII Posters: Lots 930 - 949

Auction 14
SOLD €75,00
LOT 930
€75,00 - €150,00
[WWII] Jongens met pit melden zich allen bij de Waffen SS

Auction 14
SOLD €300,00
LOT 931
€100,00 - €200,00
Mussert strijdt voor een vrij Nederlandsch Volk. Schaart u achter hem in de N.S.B.

Auction 14
SOLD €80,00
LOT 932
€80,00 - €150,00
[WWII] Jeugd van Nederland! Meldt u voor vrijwilligen Landdienst in het Oosten!

Auction 14
SOLD €220,00
LOT 933
€100,00 - €200,00

Sport en spel stalen de spieren. Genoeglijk samenzijn na volbrachte dagtaak. Plakat nr. 110. Öffentlicher Aushang genehmigt durch die Dienststelle des Reichskommissars. May/July 1943. 54 x 67 cm.

Auction 14
SOLD €240,00
LOT 934
€80,00 - €150,00
Een veelzijdig en interessant leven wacht U bij het Schutzkommando der Organisation Todt

Een veelzijdig en interessant leven wacht U bij denk Wacht-Koerier-transport-dienst bij het Schutzkommando der Organisation Todt. Schutzkommando, Amersfoort, lithography, 1943. 80 x 55 cm.

Auction 14
SOLD €260,00
LOT 935
€100,00 - €200,00
[WWII] Neemt dienst als Wachtman!

in Nederland. Vrije kost en inwoning, kleeding en geneeskundige hulp. Bij gehuwden zijn ook de familieleden tegen ziekte verzekerd. Wachabteilung Lager Zeist. ALA-Remaco. 80 x 55 cm.

Auction 14
PASSED
LOT 936
€100,00 - €200,00
[WWII] NSB ontsluit een betere toekomst

Louis Manche, 1943. Goedgekeurd door de afd. Propaganda van het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten. No. 110. July 1943.

Auction 14
SOLD €460,00
LOT 937
€100,00 - €200,00
[WWII] Frontzorg is Eereplicht

Stort uw bijdrage op Giro 106156. Goedgekeurd door het Departement v. Volksvoorlichting en Kunsten. Jan/Feb. 1944. 80 x 55 cm.

Auction 14
SOLD €240,00
LOT 938
€200,00 - €400,00
[WWII] That winning smile

Storm-SS, 1944. "Nu gaat het er om niet het hoofd te verliezen." Leest Storm SS. Cartoon poster. 73 x 53 cm.

Auction 14
SOLD €100,00
LOT 939
€100,00 - €200,00
[WWII] Ouders wat kiest U

Nationale Jeugdstorm. Goedgekeurd door het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten. No. 136, Nov. 1943. 48.5 x 56.5 cm.

Auction 14
SOLD €220,00
LOT 940
€80,00 - €150,00
[WWII] Giro 87600. Landgenooten, steunt de Nederlandsche Ambulance in het Oosten

C.E. (=C. Eberl?). No. 17. Öffentlicher Aushang durch die Dienststelle des Reichskommissars, 1941. 54.5 x 39.5 cm.

Auction 14
SOLD €300,00
LOT 941
€100,00 - €200,00
[WWII] Steeds dezelfde vijand! 1673-1943. Strijdt met ons mede!

Plakat 118. Öffentlicher Aushang durch die Dienststelle des Reichskommesars, 1943. 82 x 57 cm.

Auction 14
SOLD €750,00
LOT 942
€80,00 - €150,00
[WWII] Nederland zal herrijzen! Uw leuze hun daad

Lou Manche, 1943. Goedgekeurd door het Volksdepartement van Volksvoorlichting en Kunsten, no. 116. 82 x 58 cm.

Auction 14
SOLD €150,00
LOT 943
€125,00 - €250,00
[WWII] Weersportkampen

1943. Weersportkampen. Inlichtingen Koningslaan 9. Utrecht. Goedgekeurd door het dep. v. Volksvoorl. en Kunsten. No. 85. 80 x 54.5 cm.

Auction 14
SOLD €280,00
LOT 944
€150,00 - €300,00
[WWII/Skiing] Weersportkampen 1944

1944. No. 5035. 79.5 x 56 cm.

Auction 14
SOLD €220,00
LOT 945
€75,00 - €150,00
[WWII] Weersportkampen

Denen, Duitschers, Nederlanders, Noren, Vlamingen, Walen. Eén in Weersportkampen. 1943. Öffentliche Aushengung genähmigt durch die Dienststelle des Reichskommissars. Plakat no. 114.

Auction 14
SOLD €500,00
LOT 946
€250,00 - €500,00
[WWII] Liberators

Leest Storm SS, '44. De USA zullen de Europeesche Kultuur van den ondergang redden. Cartoon poster. 72 x 53 cm.

Auction 14
SOLD €270,00
LOT 947
€150,00 - €300,00
[WWII] Neemt dienst bij de Motor W.A.

Th. W. Goedgekeurd door het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten, no. 72. 1941. Lithography. 78 x 52.5 cm.

Auction 14
SOLD €170,00
LOT 948
€70,00 - €100,00
[WWII] W.A. Marcheert

"1934. W.A. Marcheert", W.A. lithography, ca. 1940. 40 x 61 cm.

Auction 14
SOLD €220,00
LOT 949
€80,00 - €150,00
[WWII] Landelijke Frontzorgcollecte 27 mei 1944

Peter Beekman, Landelijke Frontzorgcollecte 27 mei 1944. 80 x 55 cm.