1138-1199 Marten Toonder

veiling / 2 december 2015
[1138 - 1148] [1149 - 1158] [1159 - 1169] [1170 - 1181] [1182 - 1192] [1193 - 1199]
kavel: 1149
Marten Toonder: Elfje
-Originele filmcell uit de animatiefilm 'Geluk uit een doosje'. 1943. 17 x 23 cm. In passepartout, ingelijst achter glas. -

verkocht € 200,00
kavel: 1150
Heer Bommel Volledige Werken
-Marten Toonder, Panda 's Gravenhage, 1990-2000. Luxe uitgave, in leer gebonden met opgeplakte voorplaat. Enkele delen wat gebruikssporen als kleine schaafplekjes aan hoeken of een vlekje aan zijkant. Verder compleet en goede set.-

verkocht € 650,00
kavel: 1151
De Avonturen van Tom Poes
-Marten Toonder, Panda, 2001-2008. Alle in Donald Duck uitgegeven verhalen van Tom Poes. Gebonden, met linnen rug. Dick Matena ontwierp de boek- en schutblad-illustraties voor de reeks. Complete serie.-

verkocht € 290,00
kavel: 1152
Tom Poes de Muinck Reeks
-Tom Poes en de Reuzenvogel, De Rare uitvinding, Op het Eiland van Grim Gram en Grom, En de Zieke Hertog, En het Monster Ei, en Kaspar de Draak. Complete serie. Oblong, geniet. De Muinck & Co, 1946-48. -

verkocht € 360,00
kavel: 1153
[Plaatjesalbum] Tip en de Tovenaar
-Gebrs. Zwartsenberg C.V., Stadskanaal. Offsetdruk Kühn & Zoon, Rotterdam, ca. 1950. Plaatjesalbum, geniet, 12 p. Met zwart-wit en kleurenills. met alle plaatjes. -

verkocht € 90,00
kavel: 1154
Tom Poes + Kappie + Panda
-Tom Poes, De Muinck & Co, deel 1-7, 1949-1953 + Kappie, De Muinck & Co, deel 1-4, 1952-1953 + Kappie Coöp. Friesland, deel 1-7, 1957-1960 - en Panda, De Muinck & Co, deel 1-4, 1952-1953.-

verkocht € 140,00
kavel: 1155
Tom Poes Oberon Reeks
-Nummer 1-32, Oberon, 1974-1985 + Winterboek 1947. Rug beschadigd + Tom Poes, Quaker Oats, 1952. Plaatjesalbum, compleet met alle plaatjes - en 9 andere.-

verkocht € 130,00
kavel: 1156
Tom Poes Vertellingen
-Bezige Bij, 1949. Gebonden met linnen rug. Lichte gebruikssporen op voorzijde, randen geschaafd + de versie met papieren rug, zonder rug - en de facsimile editie + Panda en de Meesterdief, 1950 + Tom Poes en de Watergeest + 3 andere. Alle in gebruikte conditie - en Tom Puss at the Panto, Birn Brothers, 1950. Redelijk goed exemplaar + Tom Puss in Nursery Rhymeland, Marks & Spencer, 1948. Rug deels los, gebruikssporen als een naam en handgeschrevens aan binnenzijde cover - en Tom Puss Tales, rood linnen rug, 1949.-

verkocht € 190,00
kavel: 1157
Boekomslagen en -illustraties Toonder
-Truus' grote verandering. Coba Buck. Veen's Uitgeversmaatschappij, 1948. Ills. en bandtekening van Martin Toonder. Gebonden met s.o. + De wind waait weg... Margje Toonder. A.J.G. Strengholt, Amsterdam, 1942. Gebonden met stofomslag - en 32 andere boekuitgaven, deels met stofomslag, deels zonder, 1 met gekopieerd omslag. Toegevoegd: zeldzaam studentenalmanakje 1973, Studentenvereniging Groningen met illustraties uit Toonderverhalen.-

verkocht € 150,00
kavel: 1158
Tom Poes Weekblad
-Complete set van dit weekblad, 1948-1951. Jaargang 1, nrs. 1-8 ingebonden. Deel 1 incompl., enkele pagina's verstevigd, verdere gebruikssporen en aan randen afgesneden. Nrs. 9 t/m 53 ingebonden. Deel 9 enkele pagina's los, maar compleet, overige in goede conditie + bundeling jaargang 2 + bundeling jaargang 3 + jaargang 4 nrs. 1-26 los, enkele uit bundeling, merendeels goed.-

verkocht € 290,00