veiling / 2 december 2015 / 1138-1199 Marten Toonder
[1138] [1139] [1140] [1141] [1142]
kavel: 1140 verkocht € 130,00

Tom Poes op het eiland van Grim Gram en Grom

De Muinck & Co, Amsterdam, 1948. Serie 1, deel 3. Goed exemplaar - en 3 andere uit de reeks, alle met enkele gebruikssporen en beschadigingen + Tom Poes, Quaker Oats, 1952. Plaatjesalbum, compleet met alle plaatjes + Tom poes en een vermakelijke beestenboel door Johan Luger en Marten Toonder -W.L Salm & Co., Amsterdam, 1945. (Touw)gebonden vierkante uitgave, met linnen band. (4) schutbl., 16 pag. - en 6 andere.
(totaal 12)