veiling / 2 december 2015 / 1250-1280 Collectie Jan Vrijman
[1251] [1252] [1253] [1254] [1255]
kavel: 1253 verkocht € 50.00

Frank Lodeizen (1943-heden)

"Drie Turkse vrienden". Ets, 7 x 9 cm., gesigneerd en "'68" en genummerd 1/6 en getiteld in potlood, onder passepartout (plakbandsporen verso, punaisegaatjes in blanke marges).
Met 1 gesigneerde andere door dezelfde en met een geëtst gezicht "1e Leliedwarsstr. Amsterdam" gesigneerd "Heukelom '86" in potlood. (totaal 3)