veiling / 2 december 2015 / 1250-1280 Collectie Jan Vrijman
[1252] [1253] [1254] [1255] [1256]
kavel: 1254 verkocht € 50,00

Walasse Ting. My Shit and my Love. 10 poems

Brussel, Galerie Smith, 1961, gedrukt in 1099 exemplaren, 22 p. (incl. omslag), met 2 dubbelpagina originele kleurenlitho's en één litho in rood over de gehele pagina, zwart-wit illustraties, losbladig als uitgegeven, folio.
Exemplaar met diverse gebreken als kleine hoekbeschadigingen, punaisegaatjes, scheurtjes, vlekjes etc. Verkocht met alle feilen.

Gesigneerd "Ting 64" in roze viltstift in het colofon.