1300-1360 Topografie Europa

veiling / 2 december 2015
[1300 - 1309] [1310 - 1319] [1320 - 1329] [1330 - 1339] [1340 - 1351] [1352 - 1360]
kavel: 1310
[Baedeker] Österreich-Ungarn nebst Cetinje, Belgrad, Bukarest, 1913
-Handbuch für Reisende von Karl Baedeker, Leipzig, Karl Baedeker Verlag, 1913. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat, incl. stofomslag en leeslinten, XL,588 pp., compleet met overzichtskaart, 75 kaarten, 76 stadsplattegronden, 7 plattegronden en 2 panorama's. Titelblad met aantekening en handtekening in inkt. Samengevoegd met Baedekers Österreich, 1926, compleet incl. stratenindex van Wenen en in zeer goede staat. Hinr. D196 en D093-

verkocht € 130,00
kavel: 1311
[Baedeker] Griechenland, 1904
-Handbuch für Reisende. K. Baedeker, Leipzig, Karl Baedeker Verlag, 1904. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat, CXXXIV,438 pp., compleet met een panorama van Athene, 11 kaarten, 19 stadsplattegronden, 5 plattegronden en 2 tabellen. De overzichtskaart in de achterflap. Lichte gebruikssporen, achterin aantekeningen in potlood. Goed ex. Hinr. D469-
€ 80 - € 160
kavel: 1312
[Baedeker] Russia. 1914
-with Teheran, Port Arthur, and Peking. Handbook for travellers by Karl Baedeker with 40 maps and 78 plans, Leipzig, Karl Baedeker Publisher, London, Unwin, New York, Charles Scribner's Sons, 1914. Eerste druk, latere printing. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat in goudopdruk, XLIV,590 pp. Hinr. E244-
€ 250 - € 500
kavel: 1313
[Baedeker] Belgien und Holland. 1871
-Belgien und Holland. Handbuch für Reisende. K. Baedeker. Mit 4 Karten und 14 Plänen. Coblenz. Verlag Karl Baedeker. 1871. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat, VIII,316 pp., compleet met alle kaarten en plattegronden. Schutblad met aant., uitgave Mai 1871, incidenteel een vlekje. Mooi exemplaar. Hinr. D272.-

verkocht € 100,00
kavel: 1314
[Baedeker] Belgien und Holland 5x
-Belgien und Holland nebst den wichtigsten Routen durch Luxemburg. Handbuch für Reisende. K. Baedeker. Mit 12 Karten und 20 Plänen. Leipzig. Verlag Karl Baedeker. 1885. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat, XXXVIII,368 pp., compleet met alle kaarten, plattegronden en vloer-plattegronden. Zeer goed + Belgien und Holland nebst dem Grossherzogthum Luxemburg. Handbuch für Reisende. K. Baedeker. Mit 13 Karten und 19 Plänen. Leipzig. Verlag Karl Baedeker. 1891. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat, XXXVIII,422 pp., compleet met alle kaarten, plattegronden en vloer-plattegronden. Goed + Belgien und Holland nebst Luxemburg. Handbuch für Reisende. K. Baedeker. Mit 19 Karten und 38 Plänen. Leipzig. Verlag Karl Baedeker. 1910. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat, L,496 pp., compleet met alle kaarten, plattegronden en vloer-plattegronden. Zeer goed + 1914 idem + Belgien und Luxemburg. Handbuch für Reisende. K. Baedeker. Mit 13 Karten und 21 Plänen. Leipzig. Verlag Karl Baedeker. 1930. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat, LIII,352 pp., compleet met alle kaarten, plattegronden en vloer-plattegronden. Zeer goed. Hinr. D278. D280. D285. D286. D288.-

verkocht € 200,00
kavel: 1315
[Baedeker] Belgique et Hollande 5x
-Belgique et Hollande. Manuel du voyageur. K. Baedeker. Avec 8 cartes et 17 plans de villes. Leipzig. Karl Baedeker. 1881 + Belgique et Hollande Y compris le Luxembourg. Manuel du Voyageur. Avec 13 cartes, 21 plans de villes et plusiers plans de musées. Leipzig, Karl Baedeker. Paris, Paul Ollendorff. 1894 + idem. 1897 + idem 1901 + idem 1910. Alle compleet en goed. Hinr. F080. F085. F086. F087. F089.-

verkocht € 200,00
kavel: 1316
Arnhem en Omstreken, D. Bolle Rotterdam (ca. 1850)
-Album van Arnhem en omstreken. 69 pp. oblong geïllustreerd met 12 ovale, gekleurde litho's door Emrik & Binger in rode, halfleren band met vergulde letters en randen. -

verkocht € 140,00
kavel: 1317
[Zwitserland. Één van 6 superluxe exemplaren] Lötschen.
-Das ist: Landes- u. Volkskunde des Lötschentales. Text von Dr. Phil. Hedwig Anneler, Bilder von Kunstmalers Karl Anneler. Bern, M. Drechsel, 1917 (=1918), uitgegeven in 2050 exemplaren (6), 359,(1) p., met platen en illustraties van Karl Anneler w.o. ingeplakt een frontispiece en twee handgekleurde platen, oorspronkelijk handbeschilderd perkament, in oorspronkelijke omslagdoos, folio.-

verkocht € 200,00
kavel: 1318
[Italië. Klederdrachten pauselijke curie] Leporello met 30 handgekleurde litho's,
-elk met titel beneden de afbeelding, gedrukt op 6 aaneengezette bladen, zonder adres, plaats en datum (Italië, ca. 1850), uitgevouwen met een lengte van ca. 225 cm., gevouwen in oorspronkelijk kartonnen omslag met schuifdoosje, 12,5 x 8,5 cm. (minimale defectjes).-

verkocht € 150,00
kavel: 1319
Karte von Holland, 1916
-Karte von Holland 1:50 000 Gruppe I, II en III, Druck 1916 in 18, 17 en 27 Sectionen mit Übersichtsblatt. 62 gevouwen kaarten 21,5 x 17 cm met een katoenen bandje met metalen gesp per sectie.-
€ 200 - € 300