veiling / 2 december 2015 / 1300-1360 Topografie Europa
[1300] [1301] [1302]
kavel: 1300 verkocht € 380,00

[Parijs. Wereldtentoonstelling 1867] "Exposition universelle de 1867.

Vue générale des hauteurs de Trocadéro." Handgekleurde en getinte litho door en naar Prevost, 50 x 72 cm. (incl belettering), gedrukt door Becquet te Parijs voor Ledot Ainé te Parijs en Herbault te Londen, 1867.
Diverse (gerepareerde) scheuren op vouwen maar grotendeels in (licht gekreukte) blanke marge; hier en daar roestvlekkig.

Indrukwekkende plaat van de de tweede Parijse wereldtentoonstelling (de 4de universele wereldtentoonstelling), met meer dan 9 miljoen bezoekers de grootste tentoonstelling ooit. Zie: https://nl.wikipedia.org/wiki/Exposition_Universelle_%281867%29