veiling / 2 december 2015 / 1300-1360 Topografie Europa
[1300] [1301] [1302] [1303]
kavel: 1301 € 400 - € 800

[België en Noord Brabant] Belgicae sive Inferioris Germaniae descriptio:

Auctore Ludovico Guicciardino (...). Pars prima, sive Belgicae descriptio generalis. Pars secunda: De Belgica Regi Hispaniarum, &c subdita. Amsterdam, J. van Meurs, 1660, 2 (van 3) delen in één band met doorlopende paginering, (16),521 p., met gegraveerd frontispiece, uitslaande gegraveerde kaart en 27 dubbelpagina gegraveerde plattegronden, contemporain verguld kalfsleer, 12mo.
Zonder deel 3 (De Belgica Faederata); boekblokje in goede staat, bandje sleets op hoeken en scharnieren.

Bevat fraaie plattegronden van o.a. Antwerpen, Bergen op Zoom, Breda, Brugge, Brussel, Den Bosch, Gent, Leuven, Maastricht, mechelen, Namen, Oostende en Sluis.