veiling / 2 december 2015 / 1300-1360 Topografie Europa
[1306] [1307] [1308] [1309] [1310]
kavel: 1308 € 100 - € 180

Album van Arnhem's Omstreken

Voormaals en Heden. Album van Arnhem's Omstreken, Arnhem J. van Egmond Jr [1859] 66 pp. Oblong, linnen met vergulde titel. Geïllustreerd met 14 getinte litho's van C.C.A. Last.
Door de uitgever opgedragen aan Mr. J.J.A.A. van Pallandt van Westervoirt, burgemeester van Arnhem.
Vrij goed ex. Rug wat verkleurd, hier en daar wat bruinvlekjes.