2250-2279 Ansichtkaarten en ephemera

veiling / 8 december 2016
[2250 - 2259] [2260 - 2269] [2270 - 2274]
kavel: 2260
[Ansichtkaarten] Druivenplukkers (wijn/champagne)
-Album met 80 kaarten, Frankrijk, m.b.t. druivenplukken (Vendanges), ca. 1900-1920.-
€ 70 - € 120
kavel: 2261
[Ansichtkaarten] Japanse Geisha's
-Album met 108 ingestoken kaarten met Geisha's. Japan, ca. 1900-1920.-

verkocht € 170.00
kavel: 2262
[Ansichtkaarten] Volkstypen/beroepen/visserij
-Album met 240 kaarten, meest Bretagne en Finistère, ca. 1900-1930. Hieronder enkele doubletten. -
€ 100 - € 200
kavel: 2263
[Ansichtkaarten] Stations
-Album met 100 ingestoken kaarten, alle m.b.t. Franse stations, ca. 1890-1930.-

verkocht € 80.00
kavel: 2264
[Reclamekaarten]
-Ca. 250 chromolitho's van Franse departementen, diverse merken - en doubletten. Toegevoegd album met ca. 100 kaartjes waaronder reclamekaarten, celluloidkaartjes en verpakkingen Chocolat Poulain.-
€ 80 - € 150
kavel: 2265
[Geneeskunde] Der erste Verband nach Professor Esmarch
-Jetziger alleiniger Hersteller Gabriel Herosé A.G. Konstanz. Driehoeks-verbanddoek op linnen met 6 gelithografeerde manfiguren naar tekeningen van J.H. Wittmaack. 55 x 130 cm., ca. 1880.-
€ 100 - € 200
kavel: 2266
Sluitzegels
-Album met meer dan 400 ingeplakte sluitzegels, alle voor 1940. Met o.a. In de schroefwind (zegel m.b.t boekuitgave van Viruly), West Indische Chocolade Letters, RAI 1930, Nederlandse Kinderbond, Royal Mail New York South America, Felicitas Fahrzeug, Jeux Olympiques Paris 1924, Perry Mahjongg, NOF Delfrite en Verband der Hollandischen Nordseebäder.-

verkocht € 140.00
kavel: 2267
Vloeibladen
-Lot met 116 vloeibladen m.b.t. bouwbedrijven, vloeren, meubilair etc. Alle Nederlands, tussen ca. 1930 en 1965. O.a. een reeks van J.C. van Lieshout & Zn, Rotterdam Linoleum/rubber vloeren "Liholith", en een reeks van Electro-Technische fabriek A. de Hoop nv. Rotterdam-Arnhem.-

verkocht € 75.00
kavel: 2268
Vloeibladen
-Lot met ca. 65 diverse vloeibladen, o.a. Talens, Comité voor regularisatie en werkverruiming in het Schildersbedrijf (ca. 1930) en Underwood typemachines.-

verkocht € 80.00
kavel: 2269
Sluitzegels
-Album met meer dan 400 sluitzegels, ingeplakt. Alle voor 1940. Daarbij meer dan 100 oude etiketten en aan achterzijde album ook tientallen suikerzakjes en lucifermerken.-

verkocht € 110.00