veiling / 8 december 2016 / 2250-2279 Ansichtkaarten en ephemera
[2251] [2252] [2253] [2254] [2255]
kavel: 2253 verkocht € 180.00

Album met ca. 650 los ingestoken topografische ansichtkaarten

grotendeels zwart-wit, vrijwel alle 1902-1908 en gelopen, contemporain linnen ("Postkarten Album"), 37 x 31 cm (album beschadigd/ achterplat los).
Kaarten vrijwel alle in goede staat, deels gefrankeerd en gestempeld en/of beschreven aan de beeldzijde. Alle gestuurd aan Charles Degroote in Lille. Inclusief veel levendige straatgezichten, bevat gezichten op plaatsen in Senegal en Sudan, op Rotterdam, "Walcherse hondenkar", Domburg (strandgezichten), Vlissingen, Middelburg, Lyon, Vierzon, Lourdes, Antwerpen, Brussel, Yper, Tournai, plaatsen in Bretagne en Normandië, Athene, Montbazon, La Rochelle, Armentières, Tours, Nancy, Parijs, Amiens, Arras, Saint-Omer, Dunkerque, Hazebrouck, Valenciennes, Béthune, Verdun, Saint Mihiel, Brugge, Basel en de grotten van Han.